Druhy a velikosti teepee

Velikosti a rozměry teepee

V naší nabidce najdete dvě klasické (nejoblíbenější) velikosti  teepee: větší pětiúhelníkové a menší čtvercové. Pro ty, kteří nemají v pokojíčku tolik místa nebo chtějí jen malou skrýš do obýváku, jsme připravili i Mini čtvercové teepee a naopak pokud je místa až příliš, ale také pro školky, dětské koutky apod. jsme nabídku rozšířili i o teepee Big.

Rozměry:

Čtevrcové teepee: podlážka 110 x 110cm, výška stanu 125cm, výška stanu vč. latí 158cm, délka dřevěných latí 180 cm.

Pětiúhelníkové teepee: průměr podlážky 140cm, výška stanu 130cm, výška stanu vč. latí 155cm délka dřevěných latí 180 cm

Mini teepee: podlážka 100 x 100cm, výška stanu 125cm, výška stanu vč. latí 155cm, délka latí 170 cm.

BiG teepee: průměr podlážky 170cm, výška stanu 170cm, výška stanu vč. latí 155cm, délka latí 230 cm.

Jakou velikost teepee vybrat?

Pokud se Vám podle uvedených velikostí a rozměrů špatně rozhoduje a váháte, kterou velikost teepee pro vaše děti vybrat, mohly by Vám pomoci následující řádky.

Klasické čtvercové teepee se nejlépe hodí pro pokoje, kde má přijít do rohu či ke zdi a zabrat tak minimum prostoru. Dvě děti si v něm vyhrají bez problému, a my dospělí se musíme spokojit s tím, že nám nohy budou koukat ven.

Klasické pětiúhelníkové teepee vypadá díky svému tvaru výborně a je tedy ideálním rozměrem stanu pro dvě a více dětí. Je však třeba počítat s tím, že v pokojíčku mu budete muset vyhradit potřebný prostor, alespoň 1,5 m široký. Je skvělou variantou i pro větší děti a vejde se i návštěva.

Mini čtvercové teepee je kousek tak akorát, když Vám v pokojíčku či obýváku zbyl na stan přesně metr místa. Velikost jsme upravovali a promýšleli přesně tak, aby teepee ještě nebylo úplně malé a dalo se v něm pohodlně pohrát. Takže i v mini kousku se před Vámi děti bez problému ukryjí.

Teepee Big už je opravdu velký kousek, před jeho pořízením do pokojíčku doporučujeme důkladně změřit  prostor nejen na podlaze, ale také na výšku. Samotné latě jsou 230 cm dlouhé, pokud tedy disponujete nižšími stropy, mohli byste mít problém s jeho postavením. Po sestavení měří celý stan (tedy vč. špiček dřevěných latí) na výšku 210 cm.

Doporučujeme jej hlavně pro větší dětské kolektivy.  Pokud přemýšlíte o jeho objednání, můžete nás kontaktovat a my Vám rádi vysvětlíme všechny možnosti.

Na obrázku můžete porovnat tři nejoblíbenější velikosti: klasické čtvercové teepee (krajkové, zleva), klasické pětiúhelníkové (uprostřed) a teepee Big (vpravo).

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše