O nás

BSstyle je internetový obchod zaměřující se na stylové doplňky pro Váš dům, byt, domácnost i zahradu. E-shop BSstyle provozuje společnost BScom s.r.o., která působí na trhu v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje výpočetní techniky již od roku 2003. Proč právě BSstyle? Na první pohled nemusí být souvislost zcela jasná, nicméně s moderními technologiemi v oblasti výpočetní techniky souvisí "vše pěkné". Jinými slovy: "Máme rádi vše, co je funkční, krásné, stylové a kvalitní!" Tak se zrodila myšlenka internetového obchodu BSstyle.

Zakládáme si na kvalitě poskytovaného zboží, ale také na přijatelných cenách. Portfolio produktů pravidelně doplňujeme a přizpůsobujeme aktuálním trendům v oblasti bytových doplňků, moderního bydlení, ale i módních doplňků a dalších produktů, které jsou určeny nejen pro Vaše vlastní potěšení, ale i pro potěšení Vašich blízkých. Nabízíme široký výběr interiérových doplňků a dekorací, doplňků pro zahradu i domácnost, designových hodin, hodinek, šperků, vonných svíček, horkých nápojů a spoustu dalších dárků k potěšení druhých. Internetový obchod nabízí produkty značkových výrobců, jako např. Guess, Calvin Klein, Michal Kors, Puma, Adidas, Quiksilver, Roxy, Diesel, DKNY, Casio, Esprit, Hugo Boss, Wenger, Timex, Storm, Tommy Hilfiger, ASA Selection, Blomus, Cioconat, Eva Solo, LSA, Umbra, Zack, Yankee Candle a další ...

Obklopte se i Vy moderními, stylovými doplňky nejen u Vás doma, ale např. i v kanceláři! Potěšte své blízké originálními a kvalitními dárky!

Chybí Vám něco v našem sortimentu? Máte dotaz k nějakému produktu? Neváhejte nás kontaktovat: + 420 499 944 949, info@bsstyle.cz.