Servis

Servis

 
Každé elektronické zařízení potřebuje servisní údržbu. A nejen to. Pokud se stane nemilá údalost a neumýslně tuto elektroniku poškodíte, je nutné navštívit servisního technika a pokusit se najít tu nejlepší cestu, jak vše uvést do původního stavu.
 
Od toho jsme tu my. Nejeden zákazník se k nám rád vrací se zařízením, které nebylo zakoupeno u nás a vždy mu rádi poradíme, či přímo opravíme jeho elektronického miláčka. A nezáleží na tom, zda-li je to osobní počítač, notebook, GPS navigace, mobilní telefon, tiskárna, tablet či třeba mp3 přehrávač. Jste doma, nechete nikam jezdit, nebo nemáte jak odvést rozměrnější elektroniku? Nevadí. Náš servisní technik rád přijede, zařízení zkontroluje a navrhne nejvhodnější řešení opravy, či výměny a my si pro ní přijedeme. A opět nezáleží pokud je po záruční době a zařízení jste nezakoupili u nás. Vždy Vám rádi a ochotně pomůžeme.
 
Dále také nabízíme instalaci, nastavení a následnou údržbu Linux či Windows serverů, sítí LAN, WAN či Wi-Fi. Propojíme všechny vaše firemní počítače nejen navzájem, ale také se síťovou tiskárnou, serverem a dalšími periferiemi.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše