Hotelové, restaurační a pokladní systémy

 

 

Gastronomický provoz je značně specifický. Proto velmi často nelze použít univerzální systém na jeho správu. Proto Vám dokážeme nabídnout tento specializovaný software V případě restauračních systémů Vám dopomůže k větší přehlednosti nad stavem Vašich skladů, výdejů z kuchyně či nákupy výrobků potřebných pro bezproblémový chod restaurace. Hotelový systém Vám umožní spravovat rezervace a obsazenost pokojů, statistiky návštěvnosti a také dokáže rozpoznat zákazníka, který se opakoaně vrací. Tím získáte výhodu nad klientem a můžete mu nabídnout třeba bonusy za věrnost.

 

Pokud pracujete v maloobchodu a chcete mít dokonalý přehled nad Vašimi výdaji a zisky, tak není nic snadnějšího než si pořídit pokladní systém.

Ten je neoblomný. Každou možnou chybičku připomene a tím má Vaše finance naprosto pod kontrolou.
 

Jak hotelové, tak restaurační a i pokladní systémy Vám šetří čas a hlavně finance. Prvotní nastavení, a zaškolení je možná časově náročnější, ale veškerý čas, který věnujete pečlivému nastavení, či naslouchání školitele se Vám bohatě vyplatí.

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše