Prodávané značky

ASA Selection
Německá firma Asa Selection je přední světový výrobce keramiky, porcelánu a bytových doplňků, který se vyznačují jednoduchými a čistými tvary a moderním vzhledem. Sortiment tvoří vázy, květináče, doplňky do koupelny, svícny, dózy, hrnečky, šálky, jídelní, čajové a kávové soupravy, stolní textilie, umělé květiny a jiné dekorace. Dárky za přijatelné ceny, svatební dary, které jsou praktické, funkční i krásné zároveň.

Blomus
Blomus je německý výrobce nerezových doplňků pro domácnost. Bytové doplňky, nerezové doplňky do kuchyně, koupelny a na wc jsou výrobky s vysokými užitnými vlastnostmi, vysoké kvality, moderního designu a dlouhé životnosti. Přestože se jedná o výrobky ve vyšší cenové hladině je cena vyvážena vysokou úrovní výrobků. Dekorativní předměty této řady na vás dýchnou jednoduchostí tvarů, které dnes vytvářejí moderní vzhled domácnosti. Matně leštěná nerezová ocel poskytuje neotřelé možnosti vybavení Vaší domácnosti a doporučit je lze i jako vhodný dárek. Jednotlivé výrobky této značky se vzájemně výborně doplňují. Čisté tvary a prvotřídní materiály dělají z doplňků pro bydlení firmy Blomus nejpřitažlivější část každého bytu.

Broste
Dánská firma Broste nabízí bytové doplňky v moderním designu. Svícny, hrnce, čajové konvičky, dózy, misky a další produkty dánského designu vás překvapí svou jednoduchostí a jemným designem.

Eva Solo
Značka EVA SOLO byla představena v roce 1997 jako potomek 60-leté dánské firmy EVA DENMARK, která je jedničkou na trhu s kuchyňskými potřebami v Dánsku. EVA SOLO v sobě spojuje mládí se zkušeností. Všechny produkty Eva Solo mají moderní design. Nejprodávanějším produktem jsou karafy na čaj se speciální filtrací a obalem z neoprenu. Skvělý dárek.

Umbra
Kanadská firma Umbra nabízí bytové doplňky v moderním designu, jako jsou například designové hodiny, dekorace na stěnu, fotorámečky, moderní stojany na fotografie a další ...

Joseph & Joseph
Společnost Joseph Joseph byla založena v roce 2003 dvojčaty Richardem a Antonym Josephovými a specializuje se na moderní kuchyňské výrobky. Nyní je značka Joseph Joseph mezinárodně uznávána za produkování jedněch z nejstylovějších a technicky inovovaných produktů a stala se tak jednou z nejrychleji rostoucí společností na trhu s domácími potřebami. Jejich ojedinělý talent dosáhnout tvaru a funkčnosti jim vysloužil celosvětové uznání a cenu za dizajn u mnoha výrobků. Jejich originální řada kuchyňských výrobků je navržena tak, aby zabíraly co nejméně místa při ukládání. Příprava a prezentace jídla byla rozšířena, aby přinesla inovaci, styl a pocit skvělého domova.

Yankee Candle
Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem. Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů. 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii, distributoři ve 23 evropských zemích – to dělá z Yankee Candle jednu z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše