Rolser potah na žehlící prkno 115 x 35 cm, vel. potahu M, 125 x 44 cm, fialový

potah o rozměru 125 × 44 cm, vyroben ze tří vrstev, na žehlící prkno K-UNO 115 × 35 cm, fialovo-černý (FUR002-2061)
Kód1944452PNFUR002-2061Záruka24 měsíců
Rolser potah na žehlící prkno 115 x 35 cm, vel. potahu M, 125 x 44 cm, fialový
Rolser potah na žehlící prkno 115 x 35 cm, vel. potahu M, 125 x 44 cm, fialový
Rolser potah na žehlící prkno 115 x 35 cm, vel. potahu M, 125 x 44 cm, fialový (1)
Rolser potah na žehlící prkno 115 x 35 cm, vel. potahu M, 125 x 44 cm, fialový (2)
Rolser potah na žehlící prkno 115 x 35 cm, vel. potahu M, 125 x 44 cm, fialový (3)
SKLADEM > 10 ks0 ks v TrutnověKdy zboží dostanu
467 Kč 386 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
Celková cena467 Kč
386 Kčbez DPH
Celkem
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Fialovo-černýRolser K-UNO M je moderní potah na žehlicí prkno, který je vybavený integrovanou stahovací šňůrkou po celém svém obvodu, čímž se maximálně urychluje snadná manipulace s povlakem. Rozměry jsou ideální pro použití povlaku na většinu žehlicích prken. Hlavním faktorem pro vytvoření hladkého a rovného prádla jsou obsažené 3 vrstvy rozdílných textilií. Vrchní úroveň fialovo-černého potahu na žehlící prkno Rolser K-UNO M je tvořená bavlnou, ta zajišťuje maximální pohodlí pro položené prádlo, aby docházelo k dokonalému skluzu žehličky. Spodní měkké vrstvy jsou z fleecu a molitanu, čímž se velmi jemně odděluje kovová mřížka od kontaktu s prádlem a aktivní žehlicí plochou. Navíc fleecová úroveň odráží teplo a páru, což urychluje žehlení. Vzájemné propojení všech vrstev eliminuje riziko krabatění. Speciální materiály fialovo-černého potahu na žehlicí prkno Rolser K-UNO M zajišťují dlouhodobou životnost povlaku.

Potah na žehlící prkno Rolser potah na žehlící prkno K-UNO 125 × 44 cm M fialovo-černý

Klíčové vlastnosti fialovo-černého potahu na žehlicí prkno Rolser K-UNO M

  • Fialovo-černý potah na žehlicí prkno Rolser K-UNO M usnadňuje manipulaci díky integrované stahovací šňůrce
  • Obsahuje speciální materiály ve třech vrstvách 
  • Je vhodný pro většinu žehlicích prken
  • Fialovo-černý potah na žehlicí prkno Rolser K-UNO M ve vrchní úrovni obsahuje kvalitní bavlnu kvůli maximálnímu pohodlí a dokonalému skluzu žehličky
  • Další vrstvu tvoří fleece kvůli efektivním tepelným vlastnostem 
  • Třetí úrovní je molitanová vrstva pro maximální neutralizaci působení kovové mřížky na žehlené prádlo
  • Složení potahu na žehlicí prkno Rolser K-UNO M eliminuje riziko krabatění

Rozměry potahu:
125 × 44 cm

Rozměry prkna:
115 × 35 cm

Materiál:
Bavlna, fleece, molitan

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotazVaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)NadpisText příspěvkuZeptat se
Vaše jménoVáš e-mail(E-mail nebude zveřejněn)Text příspěvkuPřidat reakci
PopisDiskuze

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše