Chyba při zobrazování komponenty 'PDActionIcons'
Skládací krájecí prkénko  JOSEPH JOSEPH Chop2Pot Plus™, velké/bílé

Skládací krájecí prkénko JOSEPH JOSEPH Chop2Pot Plus™, velké/bílé

Chyba při zobrazování komponenty 'PDTable'
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt skončil
Kód0456290
PN60041
VýrobceJOSEPH JOSEPH
Záruka24 měsíců


JOSEPH JOSEPH Chop2Pot - skládací prkénko.
Prkénko se stiskem madla vytvaruje tak, že nakrájené potraviny snadno vsypete do hrnce. Nová generace Plus je doplněna protiskluznými lištami a měkčenými hranami madla pro komfortnější manipulaci.
Velikosti:
Chop2Pot Mini - 17x31,8x2cm
Chop2Pot Plus malé - 38x21x1,5cm
Chop2Pot Plus velké - 48x27x1,5cm.
Materiál: polypropylen.

UŽITÍ PLASTOVÝCH PRKÉNEK:
Stejně jako prkénka dřevěná, užíváme i plastová krájecí prkénka proto, abychom si krájením nepoškozovali pracovní desku. I tehdy, jsou-li hezká jako výrobky JOSEPH JOSEPH, budou v průběhu užití na jejich povrchu přibývat zářezy. Podložky z tvrdých materiálů, na kterých nezůstávají po krájení stopy (sklo, kámen), nejsou plnohodnotnými krájecími prkénky – nože se pravidelným krájením na tvrdém povrchu tupí (multifunkční skleněné podložky doporučujeme užívat jen k občasnému krájení – např. při servírování sýrů, uzenin, ovoce apod.)
Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěná prkénka lze jen opatrně oplachovat, nepatří do myčky, povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je nutná i při jejich sušení... S plastovým prkénkem nic podobného neřešíte. Můžete je libovolně namáčet, mýt spolu s nádobím ručně i v myčce nádobí, povrch se nemusí nijak ošetřovat. Přestože je povrch plastových prkének velmi odolný a lze jej důkladně čistit, doporučujeme mít v domácnosti více prkének pro oddělené krájení zeleniny, syrového masa, vařených pokrmů a pečiva.
Produkt nebyl hodnocen